Využíváme soubory cookies. Pokračováním prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním cookies, více informací.

OK, rozumím
Registrovat se

Nabídka práce: Samostatná účetní - Brno

|

V rámci finance týmu vedeme kompletně účetnictví pro naše společnosti, řídíme se jak českými účetními standardy, tak v některých případech i těmi mezinárodními. Všechny doklady kontrolujeme a zařazujeme tak, abychom krom statutárních finančních výkazů mohli vytvářet i sofistikované manažerské přehledy a finanční projekce. Pravidelně se bavíme s našimi zahraničními kolegy, radíme se s daňovými poradci, auditory a občas se musíme obrátit i na soudní znalce. Jak naše skupina roste, začínáme se věnovat například automatizaci některých našich procesů, ale třeba také analýzám investičních či akvizičních příležitostí. Naším cílem je pomáhat manažerům ke správným rozhodnutím a efektivnímu vedení podniku.

Samostatná účetní - purple-technology

Jaká práce tě u nás čeká?

Bude tě u nás čekat komplexní zpracování účetní agendy celé české firmy (kromě mezd a daňových přiznání), které zahrnuje zejména: sběr, kontrolu a záznam účetních operací, sestavení účetní závěrky, rozvahy a výsledovky v účetním softwaru. Dodržování platné legislativy zejména v oblasti účetnictví a daní je asi jasná věc. Nemine tě ani zpracování, kontrola a vyhotovení záznamní povinnosti k DPH. A nešlo by to jinak bez archivování všech účetních a mzdových podkladů a výkazů dle platné legislativy. Plus případně další věci, na kterých se společně domluvíte v týmu.

Jak vypadá náš ideální parťák?

Je to někdo, kdo je samostatný a kdo má široký přehled a zkušenosti a nebude zaměřený pouze na účtování pokladny nebo příchozí faktury. Měl by umět “prostě vše”, kromě tvorby daňových přiznání (od toho tady máme naší Andrejku :). Každopádně představu o tom, jak účetní případy "dopadají" do daňového přiznání, bys samozřejmě měl mít. Bez toho by to asi nešlo.

Vidíš se v tom?

  • máš alespoň 2, nelépe 3 roky praxe se samostatným vedením účetnictví
  • skvěle ovládáš podvojné účetnictví a máš základní orientaci v daních
  • jsi ochotný/á na sobě neustále makat a vzdělávat se
  • dokážeš řešit problémy samostatně
  • když není něco dotaženo, zorganizováno a není v tom pořádek nedá ti to spát
  • máš logické myšlení a vidíš věci v souvislostech jak na sebe navazují a co ovlivňují
  • baví tě nacházet řešení, u kterých používáš selský rozum
  • práce s Money S3 je velkou výhodou, stejně jako přehled v IFRS

“Pro nás v týmu je důležitá důvěra a pokud si něco slíbíme, víme, že se na sebe můžeme spolehnout. Rádi bychom k nám někoho nápaditého a iniciativního, kdo sám přichází s nápady a dokáže zamakat, když je to potřeba.”

KDO JSME MY?

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem. Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak... Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market www.cocuma.cz/company/purple-technology Více informací o pozici »

Are you ready for the adventure?

Please send us at joinus@purple-technology.com few lines about your motivation or passions and attach your CV.


Autor: Purple Technology - nabídka práce

Inzerce ∇Dotazy & Diskuze


Zatím žádný komentář, buďte první

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:
Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/clanek.php?t=Nabidka-prace-Samostatna-ucetni-Brno&idc=373

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.