Ready made společnost šetří čas a vydělává peníze

Víte, jak dlouho trvá založit v České republice společnost a co všechno pro to musíte udělat? Podle statistik vám založení zabere 20 dní rozprostřených na 9 úkonů. A to ještě v případě, že se vám podaří těch 20 dní naplánovat naprosto ideálně. Existuje však způsob, jak můžete podnikat téměř okamžitě.

Nechte byrokracii profesionálům

Musíte si uvědomit, že váš čas není zadarmo. V době, kterou prosedíte na úřadech, byste mohli vydělávat peníze nebo relaxovat. Proto je rozumné se vyhnout české byrokracii a koupit si ready made společnost.

Jaké výhody vám již hotová společnost přinese? Předně můžete začít s činností vašeho podnikání okamžitě, a kdo ví – náskok několika dnů může být pro váš business zlomový. Například může zrovna probíhat výběrové řízení na důležitou zakázku, kterého byste se jinak nemohli zúčastnit, protože by vaše společnost ještě neexistovala.

Další důvod proč nechat založení společnosti odborníkům jsou zkušenosti. Pokud vše svěříte do rukou profesionálům, můžete si být jisti, že nikde nic nepřehlédnou a na nic nezapomenou.
Výhodou ready made společností je také fakt, že mají 100% splacený základní kapitál a majetek společnosti a vlastníků je tím důsledně oddělen. Společnosti jsou zakládané za účelem prodeje a nevyvíjely proto dosud ani žádnou činnost.

Kompletní servis je samozřejmostí

V rámci zajištění kompletního servisu jsou k jejich koupi poskytovány další doplňkové služby. Jednou z těch nejdůležitějších je poskytnutí sídla na zajímavé adrese. Sídlo je ze zákona povinná součást zápisu v obchodním rejstříku a známá adresa třeba v Praze dodá vašemu podnikání prestiž.

Kromě toho je možné pronajmout si prostory za účelem vedení jednání, či pro splnění zákonných požadavků si objednat tzv. nominee službu, což jsou „vypůjčené“ osoby do statutárních orgánů společností.

Pokud stále nejste o koupi ready made společnosti přesvědčeni, zkuste si spočítat, kolik peněz byste mohli vydělat, pokud byste nestrávili 20 dní nebo více sezením na úřadu. Možná s překvapením zjistíte, že koupě ready made společnosti vám umožní vydělat mnohem více peněz, než je její pořizovací cena.

Vyzkoušejte své účetní znalosti v testech

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickou 1 Kč za test. Výnosy, náklady příštích období
5 příkladů
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickou 1 Kč za test.
F  Tento test je Free, můžete si jej zdarma vyplnit kolikrát chcete i bez registrace. Pořízení dlouhodobého hmotného majetku - lehký
12 příkladů
Spustit test
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickou 1 Kč za test. Opravy účetních chyb
4 příklady
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickou 1 Kč za test.

Dotazy & Diskuze k tomuto článku

Zatím žádný komentář, buďte první

Přidat komentář

Pro upozornění na odpověd Váš email nebude zveřejněn, pouze na něj dostanete zprávu o nové odpovědi v této diskuzi.

Lze se později z emailového upozornění kdykoli odhlásit

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

uctovani.net

ig Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/clanek.php?t=Ready-made-spolecnost-setri-cas-a-vydelava-penize&idc=97

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.