Staňte se redaktorem tohoto webu - nabídka práce

Web www.uctovani.net hledá nového redaktora & redaktorku pro tento účetní server.

Náplň práce (brigády):

  • Psaní nových článků na účetní nebo daňové témata
  • Korektury a editace aktuálního obsahu webu
  • Spolupráce při navrhování nových účetních kalkulaček
  • Aktivní komunikace v diskuzích
  • Rozsah práce (brigády): 8-24 hodin měsíčně ~ publikování 2 článků měsíčně
  • Spolupráce na ŽL nebo dohoda o provedení práce

Požadujeme:

  • Kvalitní znalost účetnictví, aktivní zájem o novinky v tomto oboru, účetní praxi.
  • Schopnost samostatně myslet a nalézat efektivní způsoby, jak dosáhnout cílů bez detailního popisu zadání
  • Základní znalost práce s PC

Nabízíme:

  • Podporu ve vzdělání, možnost účasti na účetních kurzech
  • Odpovídající finanční odměna
  • Práce z domova z vlastního počítače (práce vhodná i pro ženy na mateřské dovolené)
  • Volná pracovní doba
  • V případě zájmu také možnost zviditelnit vás jako autora článků a propagovat vaše služby např. účetní poradenství pod článkem jako např. zde a získat díky článkům nové zákazníky & publicitu

V případě zájmu napište na email  své zkušenosti s účetnictvím & daněmi, případně publikační činností, CV, velkou výhodou je připsat návrh účetních témat nebo okruhů na které jste schopni sepsat článek.

Vyzkoušejte své účetní znalosti v testech

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Ostatní příjmy
10 příkladů
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Náklady - souhrnný příklad I.
19 příkladů
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Kontrolní hlášení DPH
10 příkladů

Přečtěte si také

Účtování mezd

02. 07. 2017

Jak se účtují mzdy v roce 2017, aktuální výše slev + příklad zaúčtování

Vzdělávejte se s námi ve videokurzech

Dotazy & Diskuze k tomuto článku

Zatím žádný komentář, buďte první

Přidat komentář

Pro upozornění na odpověd Váš email nebude zveřejněn, pouze na něj dostanete zprávu o nové odpovědi v této diskuzi.

Lze se později z emailového upozornění kdykoli odhlásit

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

uctovani.net

ig Follow us

tt Follow us

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/clanek.php?t=Stante-se-redaktorem-tohoto-webu-nabidka-prace&idc=298

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.