Registrovat se

Nabídka práce - Tvůrce vzdělávacích videí o účetnictví

Náplň práce:
  • Příprava strukutry (prezentace) a podkladů pro jednotlivé lekce
  • Tvorba samotných videokurzů týkajících se účetnictví pro začínající a pokročilé účetní
  • Aktivní komunikace a support pro dotazy na vytvořený obsah

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Volná pracovní doba, 80% práce lze odvést z domova z vlastního počítače
  • Podporu ve vzdělání v oboru účetnictví
  • Získání zkušeností s návrhem a tvorbou efektivních vzdělávacích video-materiálů
  • Profesní zviditelnění vlastní osoby, web www.uctovani.net navštěvuje více než 100 000 návštěvníků měsíčně zajímájící se o účetnictví, paří mezi nejoblíbenější účetní servery v České republice

Požadujeme:
  • Kvalitní znalost účetnictví, aktivní zájem o novinky v tomto oboru
  • Příjemné vystupování před kamerou
  • Schopnost umět vysvětlit komplikovanější problematiky srozumitelnou formou
  • Zkušenosti s vyučováním, doučování nebo provozování lektorské práce výhodou
  • Znalost programu pro editaci videa výhodou

Rozsah práce: 15-40 hodin měsíčně.

V případě zájmu kontaktujte: , kam napište své zkušenosti s účetnictvím + CV.

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/nabidka-prace.php

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.