Využíváme soubory cookies. Pokračováním prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním cookies, více informací.

OK, rozumím
Registrovat se

Nabídka práce: Finanční kontrolor

|

Spreadsheety, interní databáze, párování plateb. Pokud tě tato slova nevylekala, ale naopak vzbudila tvou pozornost, tak čti dál, možná hledáme právě tebe!

Do našeho Purple finančního týmu sháníme někoho, kdo by nám pomohl zkrotit stále narůstající hromadu transakcí u zahraničních firem, kterým připravujeme podklady pro účetnictví a už na to sami nestačíme.

Jelikož je tento proces zautomatizovaný jen částečně, potřebujeme někoho, kdo by se zhostil toho zbytku a platby pároval z excelových tabulek, či z PDF souborů ručně, přičemž by dbal na průběžnou kontrolu a pídil se po každém rozdílu, který by poté ohlásil kolegům za účelem opravy chyby přímo v databázi.

Musíš tedy mít železnou trpělivost, sokolí zrak a hlavně analytické myšlení, to vše v kombinaci s pečlivostí z tebe udělá našeho ideálního kandidáta.

Jde o práci na částečný úvazek, u které ti bude odměnou vysoká míra flexibility a volnosti. Jakmile projdeš zaškolením, budeš totiž moct práci vykonávat prakticky odkudkoliv.

Kdo jsi ty?

  • Máš alespoň dva roky zkušeností z finančního prostředí, nejlépe přímo s účetnictvím
  • Jsi otevřený učit se novým věcem
  • Máš cit pro detail a vidíš každou chybičku
  • Baví tě práce s Excelem
  • Nevadí ti monotónější práce
  • Hledáš práci na zkrácený úvazek

Kdo jsme my?

Purple technology people

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem. Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak... Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market.

Více informací o pozici »

Are you ready for the adventure?

Please send us at joinus@purple-technology.com few lines about your motivation or passions and attach your CV.


Autor: Purple Technology - nabídka práce

Inzerce ∇Dotazy & Diskuze


Zatím žádný komentář, buďte první

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:
Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/clanek.php?t=Nabidka-prace-Financni-kontrolor&idc=349

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.