Využíváme soubory cookies. Pokračováním prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním cookies, více informací.

OK, rozumím
Registrovat se

Kontaktní informace

Provozovatel stránek:

Mgr. Tomáš Vojta (OSVČ)
email:

Nabídka propagace

Zahraniční verze

O webu

Náš cíl je vytvořit otevřenou databázi účetních příkladů, které se v podvojném účetnictví používají. Přehlednou účetní osnovu, kde u každého účtu jednoduše zjistíte, jak se v účetní praxi používá a s jakými účty lze účtovat. Nádále tam najdete mnoho kalkulaček nebo testů, kde se může každý v oblasti účetnictví a daní sebevzdělávat.

Jak vzniklo www.uctovani.net?

V jakých zemích fugnuje projekt www.uctovani.netNápad vytvořit tento web vznikl v prosinci 2009, kdy jsem se učil na zkoušku z účetnictví.

Neúspěšně jsem hledal web, který by jasně ukázal, jak se které účty používají v praxi, namísto všudepřítomných teoretických pouček. Nic takového jsem tenkrát nenašel, proto jsem se rozhodl, že takový web pro ostatní studenty udělám.

Web získal rychle na oblibě, a jelikož jsou principy podvojného účetnictví podobné všude ve světě, zkopíroval jsem tento nápad do Slovenska (2011) a rok poté i do Ruska , Polska (2012) , Francie (2015), Brazílie (2018) a Německa (2021).

Weby dnes dohromady navštíví kolem 500 000 návštěvníků měsíčně.

Tomáš Vojta, zakladatel.

Napište nám názor na stránky

Budeme rádi za jakýkoliv váš názor, pochvaly, kritiku, návrh co vylepšit, co upravit, za každou zpětnou vazbu. Napište nám naNávštěvníci o tomto webu říkají:

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/kontakt.php

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.

Odebírejte náš kanál na Youtube a budete vědět o nových videích jako první

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Provozovatel stránek tedy nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí, které provedete na základě informací získaných z těchto stránek.