Registrovat se

Možnosti publikování článků na www.uctovani.net

Internetový server www.uctovani.net nabízí možnost publikování externích článků.

PR článek

Co publikováním získáte?

  • Zveřejnění článku na oblíbeném účetním internetovém serveru. Web www.uctovani.net navštěvuje 180 000 návštěvníků zajímajících se o účetnictví měsíčně.
  • Až 3 odkazy uprostřed článku na váš web. + Možnost zveřejnění informací o vás nebo vaší firmě v délce 255 znaků včetně mezer pod článkem + HTML odkaz na váš web.
  • Odkaz na článek v emailovém newsletteru který odebírá 26417 lidí.

Podmínky publikování

  • Článek musí být informačně přínosný, tématicky věnován oboru účetnictví nebo tématům spojených s prací účetních. Ve vyjímečných situacích si vyhrazujeme právo PR článek odmítnout. Příklad správného PR článku.

Cena: 1 950,- Kč včetně DPH / zveřejněn. (1 611 bez DPH)

Článek zasílejte v dokumentu word na email , pokud v článku budou obrázky, pošlete je v příloze zvlášť.


Podívejte se také na možnosti inzerce na www.uctovani.net

Bezplatný článek

Co publikováním získáte?

  • Zveřejnění článku na oblíbeném účetním serveru, www.uctovani.net navštěvuje 180 000 návštěvníků zajímajících se o účetnictví měsíčně.
  • Můžete získat odkazu na váš veřejný profil, kde budete moci zveřejnit informace o vás nebo vaší firmě v délce 80 znaků včetně mezer + HTML odkaz na váš web. - příklad jak může vypadat veřejný profil.

Podmínky publikování

  • Článek musí být informačně přinosný, tématicky věnován oboru účetnictví nebo tématům spojených s prací účetních.
  • Článek nesmí být klasický PR článek, nelze informovat pouze o jedné konkrténí službě nebo produktu soukromé firmy, nelze do článku vkládat odkazy pouze na konkrétní firmu - pro tyto účely využijte možnost vložení PR článku.
  • Každý článek projde obsahovou kontrolou redakcí www.uctovani.net, vyhrazujeme si právo článek nepublikovat.

Pokud souhlasíte s podmínkami, zašlete nám Váš článek v dokumentu word na email , pokud se v článku zobrazují obrázky, pošlete je v příloze zvlášť.V případě jakýchkoli dotazů pište na

Návštěvníci o tomto webu říkají:Instagram Uctovani.netJsme na Instagramu!

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/publikovani-clanku.php

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.