Videokurz jak na účtování od základů II.

Reklama - možnosti inzerce na webu uctovani.net

Oslovte 185 500 návštěvníků měsíčně zajímajících se o účetnictví, podnikání a daňovou problematiku, buďte vidět na jednom z nejoblíbenějších účetních serverů v Česku.

Statistiky s návštěvností webu

Web www.uctovani.net navštěvuje denně průměrně 5 980 návštěvníků. Za 31 dní přijde na web 185 500 návštěvníků, kteří průměrně zobrazí 2,26 stránek, tedy kolem 420 000 stránek (impersí) za 31 dní.

návštěvy

Full branding:

Reklama v okolí obsahu stránek ( příklad live reklamy ) . Reklama se bude zobrazovat na všech stránkách tohoto webu. Skládá se z banneru 2000x1400px. Přičemž viditelná část banneru na desktopu bude horních 200px a po stranách zleva i zprava 520px zobrazených dle šířky monitoru. Šířka webu uprostřed je 960px.

Cena: 11 500,- Kč / týden (dle individální dohody)

full brand reklama uctovani.net

Pravý sloupec:

Posuvný banner o rozměrech 300 x 600 px. Reklama se zobrazí na všech stránkách webu

Příklad:

banner posuvny
Cena: 4 290,- Kč / týdenReklama uprostřed webu:

Responzivní Banner o rozměrech 642x280 (pro desktop) a 336x280px pro návštěvníky z mobilních zařízení, který se bude zobrazovat uprostřed obsahu na každé stránce tohoto webu a automaticky se přizpůsobí šířce stránky. Na stránce se průměrně zobrazí banner 2-4x viz např účet 221 . Lze koupit 50% impresí.

Příklad:

banner posuvny
Cena: 6 950,- Kč / týdenReklama nad patičkou webu:

Banner o pevných rozměrech 970 × 310 px, který se bude zobrazovat nad patičkou obsahu na každé stránce tohoto webu.

Příklad:

banner posuvny Cena: 4 850,- Kč / týden

Kontaktní informace:

Provozovatel stránek:
Tomáš Vojta (OSVČ)

email: tomas.vojta@uctovani.net

Bannery je možné zakopit také skrze RTB platformu, pro více informací nás kontaktujte. Při objednávce na 3 a více týdnu lze domluvit množstevní slevu. Pro měsíc březen je reklama o 35% dražší kvůli každoroční zvýšenné návštěvnosti. Akceptujeme také platby v kryptoměně Bitcoin. Pokud budete mít speciální požadavky, lze se domluvit na individuálních řešení. Možnost také zakoupení 50% impresí v daném období (jednou se zobrazí vaše reklama, jednou se zobrazí jiná reklama) cena je 60% hlavní ceny banneru. Uživatelé si zobrazí průměrně 3,19 stránek, tudíž tímto zakoupením lze teoreticky oslovit všechny návštěvníky webu. Den splatnosti faktury se standardně nastavuje druhý den od začátku zobrazování reklamy.

Podívejte se také na možnosti publikování PR článků na www.uctovani.net

Specifikce banneru:

Lze použít banner jak statický (webp, png, jpeg) tak dynamický na technologii HTML5 & CSS3 & javascript. Pro dynamické bannery jsou zakázané výrazné pohybové nebo blikající prvky (dle pravidla č. 10 o přístupnosti webových stránek), které by mohly být návštěvníkovi webu nepříjemné. Velikost banneru musí být menší než 50 kB. Pro clickthru se řiďte doporučením SPIR.

Návštěvníci o tomto webu říkají:

 • Petra Kousalová:
  Jste skvělej web a vždy u vás najdu to, co hledám! Jen tak dál :)
  Zdroj: www.fb.com/uctovani.net/posts/49321754

 • Markéta Dvořáková Klinglerová:
  Konečně jsem narazila na pěkně udělané stránky i s příklady účtování.
  Zdroj: https://www.fb.com/uctovani.net/posts/436822

 • Naděžda Kyselá:
  Opravdu skvělý web, mockrát mi pomohl!
  Zdroj: https://www.fb.com/uctovani.net/posts/511313

 • David S. :
  Skvělé stránky, velmi oceňuji Vaši práci. Děkuji
  Zdroj: https://www.uctovani.net/clanek.php

 • Jana:
  Lepsi stranky jsem nenasla,opravdu super a pomohly me vyresit vsechno nejasne!!! Diky!!!
  Zdroj: http://www.uctovani.net/ucet.php?ucet_c=710

 • Olča:
  Tyhle stránky jsou naprosto úžasné, prostě něco, co jsem přesně potřebovala. Za dvacet let v účtárně obrovské celorepublikové státní firmy jsem se, bohužel, dostala jen k minimu z celého účetnictví, takže díky vám se dostávám do obrazu i v tom ostatním, daleko větším sektoru tohoto zajímavého oboru. Je to srozumitelné, lehce pochopitelné a pro mě velice přínosné. Díky moc, Olča zdroj: https://www.uctovani.net/ucet.php?ucet_c=710&popis=Ucet-zisku-a-ztrat&i=312#10

 • J. Kupec:
  Váš web je velmi dobrý. Vše názorně, hledám na něm v posledním období hodně a našel jsem vždy, co jsem potřeboval. Moc Vám děkuji a jak jste na něm psal v úvodu - nikde nic tak dobrého a přehledného není. Přeji hodně štěstí v další činnosti.

 • Jitka Hubáčková, účetní:
  Vaše stránky jsou skvěle zpracované, přehledné, hodnotím na jedničku s hvězdičkou.

 • Vladimír K., důchodce (bývalý účetní):
  100x díky panu Vojtovi za tvorbu tohoto webu. Velmi užitečný všem účetním, velká škoda že tento web neexistoval už před lety.
logo

uctovani.net

ig Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/reklama.php

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.