Využíváme soubory cookies. Pokračováním prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním cookies, více informací.

OK, rozumím
Registrovat se

Možnosti reklamy na serveru www.uctovani.net

Oslovte 185 500 návštěvníků měsíčně zajímajících se o účetnictví, podnikání a daňovou problematiku, buďte vidět na jednom z nejoblíbenějších účetních serverů v Česku.

Statistiky s návštěvností webu

Web www.uctovani.net navštěvuje denně průměrně 5 980 návštěvníků. Za 31 dní přijde na web 185 500 návštěvníků, kteří průměrně zobrazí 2,26 stránek, tedy
kolem 420 000 stránek (impersí) za 31 dní.

Ukázky návštěvnosti stránek z Google Analytics

návštěvy

Možnosti reklamy na našem serveru

Full branding: Reklama v okolí obsahu stránek: reklama se bude zobrazovat na všech stránkách tohoto webu. Skládá se z horního banneru o rozměrech 1025x120px a pravém a levém posuvném banneru o rozměrech 200x600px.

návštěvy

Cena od: 7 900,- Kč / týden (dle individální dohody)


Pravý sloupec: posuvný banner o rozměrech 300 x 600 px. Reklama se zobrazí na všech stránkách webu
Volné: ihned

návštěvy

Cena: 3 490,- Kč / týden

Reklama v horní části webu : banner o rozměrech 970 px × 90 px, který se bude zobrazovat na viditelném místě webu ihned pod menu na každé stránce tohoto webu.
Volné: ihned

návštěvy

Cena: 2 950,- Kč/ týden


Kontaktní informace:

Provozovatel stránek:

Tomáš Vojta (OSVČ)
Plátce DPH
email:

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Bannery je možné zakopit také skrze RTB platformu, pro více informací nás kontaktujte. Při objednávce na 3 a více týdnu lze domluvit množstevní slevu. Pro měsíc březen je reklama o 35% dražší kvůli každoroční zvýšenné návštěvnosti. Akceptujeme také platby v kryptoměně Bitcoin. Pokud budete mít speciální požadavky, lze se domluvit na individuálních řešení. Možnost také zakoupení 50% impresí v daném období (jednou se zobrazí vaše reklama, jednou se zobrazí jiná reklama) cena je 60% hlavní ceny banneru. Uživatelé si zobrazí průměrně 3,19 stránek, tudíž tímto zakoupením lze teoreticky oslovit všechny návštěvníky webu. Den splatnosti faktury se standardně nastavuje druhý den od začátku zobrazování reklamy.

Podívejte se také na možnosti publikování PR článků na www.uctovani.net

Specifikce banneru: Lze použít banner jak statický (png, jpg) tak moderní dynamický na technologii HTML5 & CSS3 & javascript nebo Flash. Pro dynamické bannery jsou zakázané výrazné pohybové nebo blikající prvky (dle pravidla č. 10 o přístupnosti webových stránek), které by mohly být návštěvníkovi webu nepříjemné. Velikost banneru musí být menší než 90 kB. Pro clickthru se řiďte doporučením SPIR.

Návštěvníci o tomto webu říkají:Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/reklama.php

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.