Nabídka pro učitele nebo lektory účetnictví

Učíte studenty účetnictví na střední škole, obchodní akademii nebo jiném vzdělávacím institutu? Platforma www.uctovani.net nabízí vašim studentům poskytnutí bonusových vzdělávacích materiálů a vám usnadní práci při vyhodnocení výsledků testů.

Nabízíme:

Co získáte:

  • Možnost vytvářet vlastní účetní testy.

  • Přehled vyplněných testů vašich studentů včetně jejich úspěšnosti.

Výsledky testů vašich studentů Výsledky testů vašich studentů

  • Přístup k výsledkům konkrétních testů vašich studentů. U každé otázky můžete doplnit i vysvětlení, které se zobrazí na stránce s vyhodnocením testu.

Výsledky testů vašich studentů Studenti se po vyplnění testu dozví, proč je tato odpověď správně. Díky tomu se účetnictví rychleji naučí.

Studenti získají přístup k vzdělávacím materiálům, který je vyjde levněji než kdyby si jej kupovali osobně.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás na email

Kategorie

Vyzkoušejte své účetní znalosti v testech

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Záloha na daň z příjmů u zaměstnance
4 příklady
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test.
F  Tento test je Free, můžete si jej zdarma vyplnit kolikrát chcete i bez registrace. Účtování účtu 261 - Peníze na cestě
4 příklady
Spustit test
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Zásoby vlastní výroby
20 příkladů
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test.

Dotazy & Diskuze k tomuto článku

Zatím žádný komentář, buďte první

Přidat komentář

Pro upozornění na odpověd Váš email nebude zveřejněn, pouze na něj dostanete zprávu o nové odpovědi v této diskuzi.

Lze se později z emailového upozornění kdykoli odhlásit

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

uctovani.net

ig Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/clanek.php?t=Nabidka-pro-ucitele-nebo-lektory-ucetnictvi&idc=523

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.