Staňte se iDoklad pozitivním účetním a získejte výhody pro sebe i své klienty

Faktury bez chyb, snadné předávání podkladů, oslovení nových zákazníků, 50% sleva pro klienty na první tarif u iDokladu a podnikatelská mini akademie pro vaše klienty zdarma. Tyto a další výhody získají samostatní účetní, kteří se stanou certifikovanými iDoklad pozitivními účetními (IPÚ).

iDoklad pozitivní účetní znají on-line fakturační službu iDoklad, ví, pro které klienty je vhodná, umí si z ní stáhnout doklady a díky tomu jsou připravení se svými klienty spolupracovat na dálku. To vše jim výrazně usnadňuje práci.

Získáte nové klienty

Všichni certifikovaní účetní jsou zařazení do katalogu iDoklad pozitivních účetních, ve kterém si své účetní vybírají uživatelé iDokladu a další podnikatelé. Díky zápisu v katalogu oslovíte nové klienty.

Klienti mají konečně správné faktury

Pokud svým klientům doporučíte iDoklad a oni ho začnou používat, fakturační služba pohlídá, aby měli na dokladech všechny nezbytné údaje včetně správného čísla dokladu. Tím se výrazně sníží počet chyb a vám se už nebude stávat, že dlouhé hodiny trávíte opravami dokladů.

S iDokladem si navíc polepší i vaši klienti. Reprezentativní fakturu s logem nebo QR kódem k platbě vystaví do minuty, mají je všechny na jednom místě a dostanou se k nim z počítače i chytrého telefonu.

Jako iDoklad pozitivní účetní dostanete kód, který můžete přeposlat svým zákazníkům a oni tím získají 50% slevu na první tarif v iDokladu. Přechod k on-line fakturační službě pro ně bude ještě výhodnější.

Předávání dokladů je rychlejší

Výměna podkladů je díky iDokladu efektivnější. Existují dva způsoby: 

  1. Klient vám udělí vzdálený přístup do svého iDokladu a vy si sami doklady stáhnete. Nemusíte čekat, až si na to klient udělá čas, a zároveň si zkontrolujete, že máte všechny doklady.
  1. Pokud účtujete v účetním programu Money S3, Pohodě nebo Variu, můžete svůj program s iDokladem propojit a údaje si importovat rovnou do účetnictví. Tento systém používá třeba účetní Kateřina Knotková. „Pracuji hodně pro stavební firmy a ty mívají na fakturách mnoho položek. Jednu dávku bych přepisovala klidně pět hodin. Místo toho si je z iDokladu stáhnu za minutu,” popisuje Kateřina Knotková. 

TIP: Přečtete si, jak iDoklad usnadňuje Kateřině Knotkové práci a proč ho používá už 80 % jejích klientů.

Vzdělávání pro vaše klienty

Abychom podnikatelům usnadnili rozjezd podnikání, připravili jsme pro ně mini akademii s více než 30 videi od odborníků z praxe. Běžná cena je 990 Kč, ale s vaším promo kódem mají klienti akademii zadarmo.

Je to výhodné i pro vás. Klienti se v akademii naučí třeba správně vystavovat doklady, takže už po nich nebudete muset opravovat chyby.

Mini akademii spustíme na podzim 2021.

Jak se stát iDoklad pozitivním účetním

Pokud se chcete také zařadit mezi IPÚ, čeká vás několik jednoduchých kroků.

  1. Bezplatně se zaregistrujte na této stránce
  2. Následně vám iDoklad pošle 40minutové video školení, ze kterého se dozvíte vše potřebné. 
  3. Složíte on-line test a získáte certifikát. 

Poté vás iDoklad zapíše do katalogu a získáte slevový kód pro své klienty.

Kategorie

Vyzkoušejte své účetní znalosti v testech

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Vliv pohledávek na výsledek hospodaření
6 příkladů
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Náklady, výnosy a hospodářský výsledek
4 příklady
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Pořízení zásob způsobem B (zboží) - lehký
15 příkladů
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test.

Přečtěte si také

Vzdělávejte se s námi ve videokurzech

Dotazy & Diskuze k tomuto článku

Zatím žádný komentář, buďte první

Přidat komentář

Pro upozornění na odpověd Váš email nebude zveřejněn, pouze na něj dostanete zprávu o nové odpovědi v této diskuzi.

Lze se později z emailového upozornění kdykoli odhlásit

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

uctovani.net

ig Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/clanek.php?t=Stante-se-iDoklad-pozitivnim-ucetnim-a-ziskejte-vyhody-pro-sebe-i-sve-klienty&idc=448

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.