Videokurz jak na účtování od základů II.

Podmínky registrace

  • Zakázané jsou vulgární, neslušné, urážlivé, reklamní a rasistické komentáře. A to i veškeré výrazy, jejichž smysl toto vyjadřuje, včetně vytečkovaných či pozměněných výrazů. Autor tohoto webu si vyhrazuje právo tyto komentáře smazat.
  • Registrací uděluji dobrovolně v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů, a to za účelem jejich zařazení do databáze. Osobní údaje budou zpracovávány elektronicky či manuálně pro rozesílání informačních emailů, novinek, newsletterů nebo reklamních sdělení. Souhlas uděluji na dobu neurčitou, respektive do odvolání uděleného souhlasu.
  • Zpracovaltel dat je: Edume s.r.o. Jankovcova 1535/2a, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česká republika, IČO: 17669758. Spisová značka: C 374779 vedená u Městského soudu v Praze.
logo

uctovani.net

ig Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/podminky-webu.php

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.