Umělá inteligence (nejen) v účetnictví – pozvánka na konferenci

Vezme nám umělá inteligence práci a zruší se kvůli ní pracovní pozice, nebo naopak díky ní vzniknout nové? Odpověď na tuto otázku i mnohé další se dozvíte už ve středu 28. února, kdy se na AI konferenci 2024 pod záštitou Vysoké školy ekonomické představí téma využití umělé inteligence v účetnictví.

Co se na konferenci dozvíte

Celá konference se zabývá tématem umělé inteligence hned z několika pohledů. Od odborníků z praxe se dozvíte, jak vám dokáže umělá inteligence vypomoct v byznyse. Na své si přijdete, ať už vás zajímá AI obecně, zabýváte se účetnictvím, řízením firem, marketingem nebo se chcete ponořit do technického zákulisí oblíbených nástrojů. 

Jak vám konference pomůže s účetnictvím

V rámci tématu inovace v účetnictví vám představí Karin Fuentes využití AI praxi účetních i manažerů, Helena Toušková naváže na management a finanční strategie v podniku, David Herel dá nahlédnout do zákulisí výzkumu a vývoje zpracování textu skrze AI, a Adam Bárta vám přiblíží, jak může vypadat digitalizace a automatizace firemních procesů.

AI konference 2024 Digitoo - uměla inteligence v účetnictví AI konference, zdroj: Clubs Unity

Po samotné přednášce následuje také panelová diskuze, kde se všech zúčastněných můžete zeptat na věci, které vás zajímají a vést s nimi diskuzi. Dostanete tak cenný pohled čtyř odborníků v oblasti digitalizace účetnictví, který může posunout vaši práci i firmu kupředu a pomoct vám v rozhodování, jestli je pro vás digitalizace tím správným směrem. 

Kdy a kde se konference koná

Celá konference se koná během tří dnů – od 27. do 29. února vždy od 18:00 v budově Vysoké školy ekonomické v Praze. Pokud vás však zajímá především téma účetnictví, tak si poznamenejte do kalendáře datum 28. 2., kdy od 18:00 vystoupí všichni výše zmiňovaní s přednáškou a následující panelovou diskuzí. Prohlédněte si celý program konference, abyste věděli, čím vším se můžete nechat inspirovat. 

Proč si přijít poslechnout (nejen) o Digitoo

Pokud uvažujete o digitalizaci a chcete si usnadnit zdlouhavé schvalování a přepisování faktur, dozvíte se od zakladatelky Digitoo, jak na to. Budete mít možnost se jí zeptat na věci přímo z praxe, jež zažila u svých klientů, kteří už Digitoo úspěšně používají. Nezáleží na tom, jestli jste účetní firma, malá firma s externí účetní nebo větší firma s celým účetním oddělením. Digitalizace šetří čas, práci a peníze všem.

„To, co jsme dříve řešili 1 den, nyní umíme za 4 hodiny a to spojením klient -> email -> Digitoo -> kontrola.“ ~ Petra Vejmanová, CEO TOP Účetnictví

„Dříve jsem 2 dny zadávala manuálně faktury, nestíhaly jsme. Nyní máme vše aktuální na denní bázi.“ ~ Andrea Součková, CEO a spolumajitelka naBOSO.cz

„Našli jsme konečně řešení, které nás zbavuje stresu, je velmi efektivní, zlepšuje nám komunikaci a jsme s ním spokojení.“ Tomáš Sokol, CEO Flexity

Kategorie

Vyzkoušejte své účetní znalosti v testech

F  Tento test je Free, můžete si jej zdarma vyplnit kolikrát chcete i bez registrace. VH v komanditní společnosti
9 příkladů
Spustit test
F  Tento test je Free, můžete si jej zdarma vyplnit kolikrát chcete i bez registrace. Účtování účtu 261 - Peníze na cestě
4 příklady
Spustit test
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test. Výnosy - souhrnný příklad III.
8 příkladů
Po registraci  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrace si budete moci vyzkoušet 3 placené testy zdarma, další jsou zpoplatněné symbolickými 2 Kč za test.

Přečtěte si také

Vzdělávejte se s námi ve videokurzech

Dotazy & Diskuze k tomuto článku

Zatím žádný komentář, buďte první

Přidat komentář

Pro upozornění na odpověd Váš email nebude zveřejněn, pouze na něj dostanete zprávu o nové odpovědi v této diskuzi.

Lze se později z emailového upozornění kdykoli odhlásit

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

uctovani.net

ig Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us
logo

uctovani.net

tt Follow us

Stránka vytištěna z url adresy: https://www.uctovani.net/clanek.php?t=Umela-inteligence-nejen-v-ucetnictvi-pozvanka-na-konferenci&idc=559

QR code

Majitel stránek poskytuje informace na tomto webu v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, bohužel však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách mohou objevit. Autor stránek nenese žádnou odpovědnost za vaše činy a rozhodnutí které provedete na základě informací získaných z této stránky.